Apsipirkinėti vyrams nežinant ko ieškoti tikra kančia, todėl keletas idėjų iš “Esquire”.

“SEVA The Gentleman”

Internetinė parduotuvė: http://www.sevathegentleman.lt/vyriski-batai-2/

“ESTE”

Internetinė parduotuvė: http://www.este.lt/Vyriski/

“Mustang Shoes”

Interrnetinė parduotuvė: http://mustang-batai.lt/lt_LT/c/Mustang-vyriski-batai-Pavasaris-2017/2251829

“Deichmann”

Internetinė parduotuvė: https://www.deichmann.com/LT/lt/shop/vyrams/vyrams-avalyne.cat

 

Vyriški batai, pirkti juos internetu ar įprastoje parduotuvėje?

Kaip ir renkantis bet kokį kitą daiktą, taip ir renkantis batus iškyla klausimas, pirkti juos internetu ar geriau vykti į tradicinę parduotuvę. Bene didžiausias pirkimo internetu pliusas yra tai, jog sutaupoma nemažai laiko. Tai ne tik tas laikas, kurį sugaištumėme vykdami į parduotuvę, bet kartu ir tai, kiek užtrukmėme, kol apžiūrėtumėme bent kelias parduotuves, kol išsirinktumėme norimą modelį. Be to, internete neretai galima rasti daug platesnį pasirinkimą. Tačiau gali pasirodyti, jog internete negausime tokių profesionalių patarimų kaip tradicinėje parduotuvėje. Bet ir tai tik klaidinga nuomonė, kadangi internetinėje parduotuvėje lengvai galime susisiekti su konsultantais ir gauti profesionalius patarimus.

Batai neatsiejama vyro stiliaus dalis

Visuomenėje paplitusi nuomonė, kad stiliumi bei visais kitais grožio reikalais rūpinasi tik moterys, tačiau dauguma vyrų taip pat nori atrodyti gerai. Tiesiog jie mažiau diskutuoja šiuo klausimu, todėl ir susidaro tokia nuomonė. Vieni vyrai renkasi klasikinį stilių, kito sportišką, dar kiti menišką. Tačiau kad ir koks būtų jūsų stilius, vienas dalykas visada bus bendras ir jo niekaip nepavyks išvengti, tai vyriški batai. Nors tai gali pasirodyti ir smulkmena, tačiau tai yra ta aprangos dalis, kuri rečiausiai keičiama. Juk tiek kelnes, tiek megztinį galima pasikeisti daug dažniau, negu batus. Būtent dėl to nereikėtų nuvertinti batų svarbos kuriant savo stilių, taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, jog juos reikės derinti prie įvairiausių aprangos derinių.

Vyriški batai ir nuo ko priklauso jų kaina

Vyriškų batų kaina gali priklausyti nuo labai įvairių faktorių, tad aptarsime dažniausius jų ir tuos, nuo kurių kaina priklauso labiausiai. Pirmiausia, tai prekės ženklas, tikriausiai, visi žinome, kad garsių bei gerai žinomų prekių ženklų gaminiai kainuoja gerokai brangiau, negu panašūs, tačiau jau ne tokių žinomų gamintojų. Taip pat kaina labai priklauso nuo medžiagų, iš kurių pagaminti batai. Tikriausiai, nesunku būtų nuspėti, jog odiniai batai bus gerokai brangesni už medžiaginius arba nenatūralios odos batus. Taip pat kaina gali keistis nuo jų modelių bei laiko, kada jie pasirodė prekyboje. Ir dauguma tikrai pastebėjo, kad naujausių kolekcijų produktai kainuoja tikrai ne pigiai, kai, tuo tarpu, senesnių kolekcijų batus galima nusipirkti už gerokai mažesnę kainą. Nors jų kokybė praktiškai niekuo nesiskiria nuo naujausių modelių.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0