UX konsultacijos 💛 💚 ❤️

Kas yra UX dizainas?

Ar pastebėjote, jog kai kurios internetinės svetainės išlaiko potencialius klientus net keletą minučių ir daugiau, o kitos nesudomina žmonių ir jie net neskaitę informacijos iš karto žvalgosi kitur? Žinantys, kas yra UX dizainas, tuo visiškai nesistebi. Tinkamas vartotojo sąsajos dizaino sprendimas gali ne tik padėti išlaikyti potencialų klientą ilgiau Jūsų internetinėje svetainėje, bet ir leisti jam lengviau rasti reikiamą informaciją bei paprasčiau su Jumis susisiekti. UX dizainerio darbas yra ypatingai reikšmingas kuriant internetinę svetainę. Būtent dėl to labai svarbu negaišti ir iš karto rasti patyrusį specialistą, kuris suteiktų konsultacijas ir apgalvotų kiekvieną detalę, kaip turėtų atrodyti Jūsų internetinė svetainė.

Pradėti UX konsultacijas reikia kuo anksčiau

Daugelis sutiks su tuo, jog kreiptis į UX dizainerį nepatogu tuomet, kai didžioji dalis darbų jau yra atlikta. Turbūt pats tikslingiausias laikas, kada kreiptis į specialistą, būtų dar tuomet, kai internetinė svetainė yra nepradėta kurti. Tokiu būdu dizaineris nupiešia maketą, pagal kurį vėliau programuotojas gali kurti internetinę svetainę. Visgi, jeigu nespėjote pasirūpinti UX konsultacijomis prieš pradėdami kurti internetinę svetainę, nenusiminkite. Įtraukti UX specialistą į procesą galite bet kada. Net ir pradėjus kurti internetinę svetainę, galima rasti patyrusį specialistą, kuris suteiktų patarimų ir nuspręstų, ką pakeisti, jog ji būtų funkcionalesnė ir leistų potencialiems klientams nesudėtingai rasti reikiamą informaciją.

Internetinė svetainė yra Jūsų verslo vizitinė kortelė. Verta skirti dėmesį ir nedidelę dalį pelno tam, kad internetinė svetainė sėkmingai veiktų ir pritrauktų kuo daugiau klientų.

Mes teikiame profesionalias UX konsultacijas, kurios užtikrins, jog klientams reikiama informacija būtų pateikiama patogiai, puslapio navigacija būtų lengvai valdoma, spalvos derėtų tarpusavyje ir nevargintų potencialių klientų akių, taip pat pasirūpins, jog internetinėje svetainėje būtų tik būtina informacija ir papildomi elementai neblaškytų. Pasirinkus UX konsultacijas, galima būti tikriems, jog internetinė svetainė tinkamai atspindės Jūsų verslą ir sudomins potencialius klientus.

mapicon

Adresas

Pramonės g. 2A, Tauragė

    Adresas

    Pramonės g. 2A, Tauragė

    vectorimage

    Klientai kalba apie mus 👍