Internetinių svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas. Darbai nuo A iki Z.

Patirtis dirbant su įmonėmis parodė, kad įmonių vadovai, atsakingi asmenys už marketingą visuomet užimti daugybės darbų ir ne turi laiko užpildyti interneto svetainę kokybišku turiniu. Reaguodami į klientų poreikius siūlome bendrą paslaugų paketą:

  • Internetinių svetainių kūrimas;
  • Internetinių svetainių pritaikymas išmaniesiems įrenginiams (responsive dizainas);
  • Turinio ruošimas.
Responsive dizainas – interneto svetainė prisitaikanti prie įrenginio. Pvz: išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris.

Responsive dizainas – interneto svetainė prisitaikanti prie įrenginio. Pvz: išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris.

Internetinės svetainės kūrimo etapai

Interneto svetainės kūrimo darbai prasideda nuo kliento rinkos analizės. Atliekama konkurentų internetinių svetainių analizė. Išsiaiškinami pliusai, minusai, kad būtų galima nustatyti, kaip turi atrodyti interneto svetainė, kad klientas išsiskirtų iš konkurentų ir pritrauktų pirkėjų dėmesį.

Nusprendus, kaip turi atrodyti interneto svetainė, darbai perleidžiami grafikos dizaineriams, bei programuotojams. 

Sukūrus internetinę svetainę prasideda turinio ruošimo ir užpildymo darbai. Turinio užpildymas vienas iš svarbiausiu darbų, kuriant interneto svetaines. Geras turinys, garantuoja teigiamą klientų įvertinimą ir stipriai įtakoja interneto svetainės reitingą “Google” paieškos sistemoje. Ruošiant turinį rekomenduojame panaudoti grafinę ir vaizdinę informaciją, kad naujam interneto vartotojui aplankius svetainę būtų aišku, kuo įmonė užsiima, kokie jos pliusai, kaip produktas ar paslauga patenkins kliento poreikius. 

Pritaikymas mobiliems įrenginiams

Labai svarbu, kad jūsų internetinė svetainė, būtų puikiai rodoma išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Vis daugiau Lietuvos interneto vartotojų internetu naudojasi būtent per šiuos įrenginius. Pasirūpinkite, kad Jūsų įmonė būtų pasiekiame naujiems klientams, kad ir kaip jie ieškotų.

Išmaniaisiais įrenginiais jau naudojasi penktadalis Lietuvos gyventojų 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/ismaniaisiais-irenginiais-jau-naudojasi-penktadalis-lietuvos-gyventoju.d?id=59414243

Internetinių svetainių kūrimas, pritaikant responsive dizainą

Internetinių svetainių kūrimas, pritaikant responsive dizainą

Svarbu teisingai perteikti informaciją išmaniajame įrenginyje.

Svarbu teisingai perteikti informaciją išmaniajame įrenginyje.

Patikrinkite, kaip atrodo Jūsų interneto svetainė skirtingo dydžio platformose: http://quirktools.com/screenfly/

Darbų pavyzdžiai:

Turite internetinę svetainę, bet norite padidinti tikslinių lankytojų srautą? – SEO paslaugos interneto svetainę padarys matoma paieškos sistemose. SEO paslaugos kaina priklauso nuo raktinių žodžių konkurencijos, internetinės svetainės puslapių skaičiaus ir nuo tikslų, kuriuos norite pasiekti. SEO straipsniai: rašymas ir talpinimas.