Socialinių tinklų marketingas 🧲

Socialinių tinklų marketingas – efektyvus būdas pritraukti naujų klientų

Socialiniuose tinkluose per dieną apsilanko milijonai lankytojų. Būtent todėl nereikia stebėtis tuo, jog vis daugiau verslininkų nusprendžia, kad lengviausia būtų verslą padaryti matomesnį pasitelkus socialiniais tinklais. Socialinių tinklų marketingas – tai galimybė verslą padaryti matomą ir padidinti pardavimų kiekį. Socialiniai tinklai suteikia galimybę sumažinti reklamos išlaidas ir padidinti pardavimus. Visgi pritraukti potencialių klientų per socialinius tinklus ne taip jau ir lengva, kaip gali pasirodyti. Sėkmingas socialinių tinklų marketingas reikalauja ne tik sistemingo biudžeto paskirstymo, bet ir aiškios strategijos. Būtent todėl yra būtina rasti patyrusį specialistą, kuris galėtų ne tik atsakyti į visus turimus klausimus, bet ir parengti strategiją, kuri būtų apgalvota iki smulkmenų.

Atkreipkite dėmesį į tai, jog socialinių tinklų marketingas skirtas ne tik didinti pardavimus, bet ir gerinti įmonės žinomumą bei įvaizdį. Kuris pirkėjas pasikliautų įmone, kuri sunkiai randama internete arba įmonės įrašai socialiniuose tinkluose sulaukia mažai dėmesio? Kuo labiau žinoma įmonė, tuo didesnio dėmesio ji sulaukia. Tuo pačiu ir pardavimai kyla į viršų. 

Socialinių tinklų marketingo nauda:

 • Socialiniai tinklai leidžia suteikti geresnį klientų aptarnavimą. Klientai gali lengvai pasiekti Jus socialiniuose tinkluose ir ne tik pasidomėti Jūsų prekėmis ar paslaugomis, bet ir užduoti jiems rūpimus klausimus.
 • Jūsų verslas tampa matomas. Socialiniuose tinkluose lankosi milijonai žmonių, todėl pasirinkus socialinių tinklų marketingą generuojamas didelis lankomumas internetinėje svetainėje ir tuo pačiu didinami pardavimai.
 • Pripažinkime, pagrindinis socialinių tinklų marketingo privalumas yra nedidelės išlaidos. Nustebtumėte sužinoję, kaip pigiai galima pritraukti didelį srautą lankytojų. Socialiniai tinklai – idealiausias pasirinkimas naujai įkurtiems verslams, kurie gali skirti nedidelį biudžetą reklamai.
 • Gera žinia tiems, kuriems svarbu pasiekti aukštas pozicijas Google paieškoje. Socialiniai tinklai ne tik padidina verslo žinomumą, bet ir padeda pakelti reitingą paieškos sistemose.

 

Mūsų komanda siūlo profesionalias paslaugas, kurių dėka ne tik galėsite pagerinti įmonės žinomumą, bet ir padidinti pardavimus. Atliekame Facebook.com, Instagram.com, Linkedin.com reklamą. Socialinių tinklų marketingo dėka mes padidinsime Jūsų įmonės žinomumą ir pritrauksime daugiau klientų.

mapicon

Adresas

Pramonės g. 2A, Tauragė

  Adresas

  Pramonės g. 2A, Tauragė

  vectorimage

  Klientai kalba apie mus 👍