Padangos internetu pigiau kainuoja, nei tradicinėje parduotuvėje?

Padangos internetu pigiau ir itin gera kokybė. Šiame puslapyje rasite įmones, kurios parduoda kokybiškas padangas visoje Lietuvoje. Ieškodami padangų orientuokitės ne tik į kainą, bet taip pat įvertinkite jų kokybę. Specialistai rekomenduoja rinktis gerai žinomų gamintojų produkciją: “GoodYear”, “Dunlop”, “Michelin”, “Bridgestone”.

 

Video reportažai apie geriausias 2019 metų padangas: 

Kur pirkti padangas?

#1″GoodYear” ateities padangos

Plačiau: https://www.goodyear.eu/lt_lt/consumer/why-goodyear/geneva-motor-show-2019.html 

Norėdami sužinoti daugiau apie padangų rinką ir naujausius produktus skaitykite naujienas šiose svetainėse:

Sužinokite apie žinomiausių padangų gamintojų istoriją:

Kiek kainuoja padangos internetu ir kaip sutaupyti?

Tikslios kainos nurodyti negalime, kadangi tai padaryti būtų be galo sunku dėl didelės įvairovės skirtingų padangų modelių ir jų gamintojų, be to, dalis vairuotojų perka naudotas padangas, kas kainų intervalą prailgina dar labiau. Tačiau pateiksime keletą patarimų norintiems sutaupyti. Pirmiausia, reikėtų atsižvelgti į padangų gamintoją, žinomesnių firmų produktai labai dažnai kainuos brangiau, negu negirdėtų įmonių produktai. Tačiau kiekviena firma turi skirtingų ekonominių klasių padangas, kurių skiriasi ir kaina, tad galima rinktis to pačio gamintojo pigesnį arba brangesnį variantą.

 

Geriausios padangos 2019 pagal “TyreReviews”

Geriausios padangos 2019 pagal “4Точки”

Šiais laikais, kai internetas tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, daugumai nėra naujiena, kad perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi tuomet niekur nereikia išeiti iš namų, jog įsigytumėte norimą produktą. Tačiau perkant internetu galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Pagrindinė to priežastis yra galimybė greitai peržiūrėti skirtingų internetinių pardavėjų siūlomą asortimentą, o tuomet jau palyginti visų jų pasiūlymas ir išsirinkti geriausią, kuris, dažniausiai, bus ir pigiausias. Lankantis tradicinėse parduotuvėse tai padaryti gali būti gerokai sudėtingiau.

Kur pirkti padangas?

Padanguprekyba.lt

Internetinė svetainė: https://padanguprekyba.lt/lt/

Padangos.lt

Internetinė svetainė: https://padangos.lt

Autoaibe.lt

Internetinė svetainė: https://www.autoaibe.lt/ratai/padangos

Parduodate padangas? Susisiekite: [email protected]

Ekspertų patarimai renkantis padangas

Tikriausiai, kiekvienas turintis automobilį kažkuriuo metu susiduria su tuo, jog reikia pirkti naujas padangas, kadangi senosios jau nusidėvėjo ir kokybiškai atlikti savo darbo toliau negali. Šis pasirinkimas gali būti nelengvas, kadangi pasiūla yra tikrai didelė, todėl pateiksime keletą profesionalių patarimų, kaip išsirinkti tinkamiausią produktą. Pirmiausia svarbu atkreipti dėmesį į savo padangų dydį ir ieškoti būtent tokio dydžio naujųjų, kadangi kitos gali netikti prie jūsų turimų ratlankių dydžio. Jeigu finansinis aspektas nėra labai svarbus, tuomet galite rinktis žinomiausių gamintojų produktus, tai yra savotiškas kokybės garantas. O jeigu norite kažkiek sutaupyti, tada galite rinktis mažiau žinomus gamintojus, juos rasti galite paieškoję, kokios yra parduodamos padangos internetu. Svarbu žinoti, kad visus 4 padangos turi būti vienodos, negalima sudėti skirtingų, jeigu jos net ir labai panašios, kadangi skiriasi kiekvienos jų savybės.

Padangos internetu ir naujausios jų tendencijos

Padangas įsigyti galima įvairiais būdais, tačiau internetas suteikia galimybę apsipirkti bei taip pat sutaupyti laiko, tačiau jame galima labai lengvai rasti dominančią informaciją. Ne išimtis ir padangos. Tad jeigu sunku išsirinkti ar norite palyginti skirtingų gamintojų produktus, o galbūt domina jų naujausi modeliai, tuomet galite pasinaudoti internetu, ten greitai bei lengvai rasite visą dominančią informaciją apie įvairius padangų modelius, jų palyginimus, bandymų testų rezultatus ir netgi žmonių atsiliepimus. Tai gali būti itin aktualu, net jeigu šiuo metu ir neplanuojate naujo pirkinio, kadangi kažkada vis tiek ateis laikas, kai teks pakeisti susidėvėjusias padangas, o tuomet jau reiks ieškoti ir naujų, tad surinkti informacija gali labai praversti.

 

Padangos Vilniuje, pirkti internetu ar parduotuvėje?

Kaip ir renkantis praktiškai bet kokį produktą šiais laikais, taip ir pirkdami padangas turime pasirinkimą, ieškoti jų internete ar vykti į parduotuvę. Tikriausiai, dauguma jau žino, kad perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų. Tačiau tokiu būdu galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Tai nereiškia, kad internete visada yra pigiau. Tačiau perkant internetu galima greitai apžiūrėti daugybės pardavėjų pasiūlymus, juos palyginti, o tuomet jau išsirinkti geriausią variantą, kuris, dažniausiai, bus ir pigiausias. Bet gali atrodyti, kad perkant internetu nepavyks gauti profesionalių patarimų, tačiau nuogąstauti dėl to neverta, kadangi internetinėje svetainėje nesunkiai galima susisiekti su konsultantais arba tai galima padaryti ir telefonu.

 

 

Padangų rinkos tendencijos Lietuvoje

Dėl specifinio klimato mūsų šalyje vairuotojai turi keisti padangas priklausomai nuo sezono. Dėl to jų rinka smarkiai išsiplečia, be to, yra ir universalios padangos, kuriomis galima važinėti ištisus metus. Pasidomėję, kokios padangos Vilniuje naudojamas dažniausiai, sužinojome, jog vairuotojai nėra linkę dažniausiai rinktis universalių, kas gali atrodyti tikrai patogu. Dauguma laikosi nuomonės, jog kiekvienam sezonui pritaikytos padangos savo funkciją atlieka geriau, aišku, tokia nuomonė vyrauja ne be pagrindo. Taip pat galima pasakyti, jog žiemos metu dygliuotos padangos nėra populiariausios, nors jas naudojančių vairuotojų skaičius paskutiniu metu sparčiai išaugo, tad kaip keisis situacija ateityje prognozuoti yra sunku. Kadangi nemažai priklauso ir nuo orų, jeigu žiemomis bus mažai sniego arba jo bus labai daug, tikėtina, kad ir rinkos tendencijos keisis atitinkamai.

 

padangos

Padangos Kaune ir kokios yra jų rinkos tendencijos?

Jeigu lyginsime tendencijas su kitais Lietuvos miestais, didelių skirtumų, tikriausiai, nepastebėsime. Tai galima paaiškinti ir tuo, jog Lietuva nėra didelė valstybė, todėl ir tarp miesto šioje srityje rinka yra ganėtinai panaši, aišku, gal kažkiek išleidžiama pinigų suma ant padangų yra mažesnė, negu sostinėje, tačiau šis skaičius nėra labai žymus. Kauniečiai pripratę keisti padangas priklausomai nuo jų sezono, todėl universalios padangos nėra vyraujanti tendencija, nors jų naudojama pakankamai nemažai. Mažiausiai populiarios yra žieminės dygliuotos padangos internetu, tačiau paskutiniu metu jų turėtojų skaičius kažkiek padidėjo ir labai tikėtina, kad tik nuo klimato pokyčių priklausys ir šitas skaičius.

 

padangos

 

Nuo ko priklauso padangų kaina?

Kaip ir daugumo produktų, taip ir padangų kaina priklauso nuo keleto skirtingų faktorių. Tad ir galutinė suma labai svyruoja, tuo įsitikinti gali pasidomėję, kiek kainuoja padangos Kaune ir skaičiai bus labai įvairūs. Pirmiausia, taip yra todėl, jog skiriasi kiekvieno gamintojo kaina ir, tikriausiai, nebus keista, jog žinomesnių gamintojų produktai kainuoja brangiau už mažiau žinomų, kadangi tai yra, tarsi, savotiškas kokybės garantas. Be to, ir tarp tų pačių gamintojų kainos labai priklauso nuo konkretaus modelio, kurie gali būti ir brangesni, ir ekonomiški, kurie kainuoja pigiau. Aišku, galima sutaupyti perkant naudotas padangas, tačiau pastarosios bus kažkiek nusidėvėję, todėl tarnaus trumpiau už naujas.

 

Padangos Vilniuje

 

Pirkti internetu ar vykti į parduotuvę, kur parduodamos padangos Kaune

Lietuvoje turime daug įvairių parduotuvių, tačiau kur geriausia pirkti? Tikriausiai, dauguma susiduria su dilema praktiškai prieš kiekvieną apsipirkimą – pirkti internetu ar vertėtų vykti į parduotuvę. Pirmiausia, pirkdami internetu galite sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų, kad įsigytumėte norimą produktą. Tačiau gali atrodyti, kad taip perkant gali būti sunkiau išsirinkti, kadangi nematote, ką perkate bei negalite gauti profesionalių patarimų. Bet visa tai nėra teisinga nuomonė, kadangi praktiškai visos prekės internete yra su nuotraukomis ir išsamiais aprašymai, kurie neretai platesni netgi už esančius parduotuvėse, o jeigu išsirinkti vis tiek nėra lengva, tuomet lengvai galite susisiekti su konsultantais internetinėje svetainėje arba tai galite padaryti telefonu.

 

Padangos Vilniuje

 

Padangos pigiau internete ar tradicinėje parduotuvėje?

Tikriausiai, dauguma jau žino, kad perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, tačiau ar įmanoma sutaupyti ir pinigų? Kaina labai priklauso nuo pardavėjų, kadangi net toks pats produktas skirtingose parduotuvėse kainuoja skirtingai. Internetas suteikia galimybę labai greitai apžiūrėti daugybės pardavėjų siūlomą asortimentą, o tuomet jau išsirinkti geriausią variantą, kuris neretai bus ir pigesnis. Taip pat kartais internetinėje parduotuvėje ir šiaip kaina gali būti kažkiek žemesnė, kadangi jiems nereikia išlaikyti patalpų, kurias turi tradicinės parduotuvės, tad už sutaupytus pinigus gali kažkiek atpiginti produktus.

 

 

Padangų rinkos tendencijos

Padangos yra tas produktas, kuris anksčiau ar vėliau tampa būtinu pirkiniu praktiškai kiekvienam turinčiam automobilį. Šiais laikais daugėjant automobilių didėja ir padangų rinka. Žinomesni gamintojai stengiasi kurti kokybiškesnius ir išskirtinėmis savybėmis pasižyminčius produktus, daug resursų skiria savo produktų testams bei jų tobulinimui. Mažiau žinomos įmonės konkuruoja siūlydamos žemesnę kainą ir skelbdamos, kad jų padangos pigiau kainuoja, tačiau nėra prastesnės kokybės. Tad dauguma žmonių, kurie linkę sutaupyti, dažnai renkasi būtent tokį variantą, bent jau tokia tendencija vyrauja mūsų šalyje. Aišku, išlieka populiarios ir naudotos padangos internetu, o tie, kuriems finansinis aspektas nėra svarbus, padangas renkasi atsakingiau ir atidžiau bei atsižvelgia į specifines jų savybes.

Naudotos padangos pigiau, tačiau jas rinktis reikėtų itin atidžiai

Mūsų šalyje vis dar išlieka populiaru pirkti naudotas padangas, nors tokia tendencija po truputį mažėja. Dauguma žino, kad tokios padangos kainuoja mažiau, tačiau svarbu nepamiršti, kad jos jau yra naudotos ir kažkiek nusidėvėję, tad ir jų tarnavimo laikas bus trumpesnis. Aišku, jeigu važinėjate minimaliai, tai gali didelės reikšmės jums ir neturėti. Tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į protektoriaus gylį, kadangi jis ne tik parodo padangų nusidėvėjimą, bet parodo ir jų tinkamumą naudoti ir, jeigu jis yra nedidelis, labai tikėtina, kad padangos naudojimui greitai gali būti ir netinkamos.

 

padangos

 

Padangos pagal auto

Dauguma rinkdamiesi padangas labiausiai atsižvelgia į ratlankių dydį ir būtent prie jų derina būsimas padangas. Tačiau galima jas rinktis ir pagal automobilį bei derinti prie jo, kadangi ir patys ratlankiai nesunkiai gali būti pakeisti. Tą puikiai žino dauguma sportinių automobilių ar tiesiog automobilių gerbėjai, kurie neretai atlieka tam tikras mašinos modifikacijas. Dažniausiai, yra pažeminamas automobilio aukštis nuo žemės, uždedami didesni ratlankiai, o tuomet jau ir padangos pasirenkamos ne tokios aukštos ir ne tokios didelės.

 

 

Kokias padangas pasirinkti?

Pasaulyje sparčiai daugėja automobilių, tikriausiai, nebus keista, jog ir padangų pasirinkimas didėja. Tad pasirinkti kartais gali būti nelengva, todėl aptarsime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jog pasirinkimas būtų kuo lengvesnis. Taigi, pirmiausia, padangas galima rinktis pagal auto. Jeigu tai visureigis, tuomet tikrai nepirksite mažų padangų, lygiai taip pat nedėsite didelių padangų ant mažo automobilio. Tuomet padangas reikėtų rinktis pagal ratlankių dydį, į tai atsižvelgti ypač svarbu, jeigu neplanuojate keisti ir turimų ratlankių. O tuomet, kai jau žinote, kokio dydžio padangas įsigysite, galite atsižvelgti ir į finansinį aspektą, aišku, jeigu jis jums yra aktualus ir rinktis tarp įvairių gamintojų ir jų siūlomų modelių įvairovės.

 

Padangos pagal auto ar tiks kitos mašinos padangos?

Šis klausimas gali būti ypatingai aktualus, jeigu nusprendėte pirkti naudotas padangas. Gali atrodyti, jog kito automobilio padangos jums gali netikti. Tokia nuomonė gali susidaryti, jeigu padangas perkate pirmą kartą ir daug žinių šioje srityje neturite. Aišku, jeigu automobilis didelis su didelėmis padangomis, tai visai logiška, jog nuo tokio automobilio nuimtos padangos netiks mažai transporto priemonei. Tačiau ne automobilio markė ar modelis yra svarbiausias kriterijus renkantis padangas, daug svarbiau yra atkreipti dėmesį į savo turimas padangas arba ratlankius. Kadangi būtent ant jų turės tikti ir naujas produktas, o perkant identiškų matmenų padangas, kurias turėjote, būsite tikri, jog jos tiks ne tik prie automobilio, bet ir prie turimų ratlankių, o jums beliks tik jas užsidėti.

 

 

Padangos pagal ratlankius

Jeigu turite automobilį ir dar neteko pirkti naujų padangų labai tikėtina, kad tai teks daryti artimiausiu metu, aišku, jeigu automobilis dar naujas, padangomis gali tekti rūpintis ir po kelių metų, tačiau vieną dieną šiam pirkiniui laikas tikrai išauš. O tuomet galite susidurti su dilema, pagal ką reikėtų rinktis padangas. Aišku, pasirinkimas yra kiekvieno asmeninis apsisprendimas, tačiau dažnai atsižvelgiama į keletą kriterijų, tačiau pirmasis ir svarbiausias turėtų būti ratlankių dydis. Juk ant jų bus montuojamos naujos padangos, tad, pirmiausia, jos turėtų tikti ir atitikti turimus ratlankius. O tuomet jau galite rinktis padangas pagal jų gamintoją arba specifines modelio savybes.

Padangų rinkos tendencijos

Nors daugumos pasirinkimas yra padangos pagal ratlankius, o tik tuomet žiūrima į gamintoją ar modelį, tačiau pasirinkimo spektras nuo to sumažėja nedaug, kadangi dauguma gamintojų kuria įvairiausių dydžių padangas bei taip suteikia plačias pasirinkimo galimybes jų pirkėjams, nepriklausomai nuo jų ratlankių dydžio, net jeigu jie yra ir specifiniai, padangas tikrai rasite ir turėsite nemažą pasirinkimą. Tai rodo, jog ši rinka yra labai plati ir gerai užpildyta, kas naudinga padangų pirkėjams. Mūsų šalyje populiariausios išlieka mažiau žinomų gamintojų padangos, tačiau gerėjant finansinei situacijai daugėja ir žinomiausių gamintojų produktų ant automobilių.

 

Padangos pagal ratlankius ir kur jas pirkti

Ne išimtis yra ir padangos internetu, kai jau žinome, kokio dydžio jų reikia atsižvelgiant į turimus ratlankius, galima vykti į parduotuvę arba ieškoti jų internete. Pastarasis pasirinkimas leistų sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikėtų išeiti iš namų. Tačiau gali atrodyti, jog perkant internetu bus sunku išsirinkti, kadangi neišeis tinkamai apžiūrėti padangų, o ir profesionalių patarimų niekas nesuteiks. Bet tokios abejonės neturėtų kankinti, kadangi praktiškai visos padangos internete yra su nuotraukomis ir išsamiais aprašymais, o jeigu to nepakanka išsirinkti, tuomet galite lengvai susisiekti su konsultantais internetinėje svetainėje arba telefonu ir jie tikrai jums pagelbės. Taigi, pirkdami padangas vadovaukitės ne tik kainomis, bet orientuokitės į kokybę. 

Norite optimizuoti internetinę svetainę pagal įvairius raktinius žodžius? Tuomet kreipkitės į “Bilger“. Išanalizuosime ir padėsime pasiekti užsibrėžtus tikslus.