Per mažai turinio ir jis nekokybiškas.

9 iš 10 svetainių trūksta turinio. Svetainėje patalpinti tekstai trumpi ir neįdomūs. Prašyti šabloniškai. Ši klaida sutinkama verslo paslaugų/prekių svetainėse ir internetinėse parduotuvėse. Prieš atlikdami SEO optimizaciją devynis kartus peržiūrėkite patį tinklapį. Internetinėje svetainėje ar e-shop’e kiekviename puslapyje turi būti pateiktas kokybiškas turinys. Didžioji dalis svetainių stokoja turinio, o kita dalis perkrauna svetainę nekokybišku turiniu. Šiuo metu gero turinio reikia ieškoti, jis sutinkamas retai ir jį pakeičia didelis nekokybiško, nenaudingo turinio srautas. Turinys, tai ne tik tekstai, tai fotografijos ir video. Ar tai įtakoja SEO? Kokybiškas ir tinkamai apipavidalintas turinys pirmiausia didiną lankytojų pasitenkinimą, kas tiesiogiai didina svetainėje praleidžiamą laiką ir kitus rodiklius. „Google“ paieškos sistema, nori patenkinti vartotojų poreikius. Kodėl ieškome paieškoje? Tam, kad kuo greičiau rastume atsakymus į mums rūpimus klausimus, patikslintume informaciją ar plėstume akiratį. Jeigu jūsų svetainėje yra naudingas, kokybiškas turinys, tai vienas didžiausių pliusų lemiančių aukščiausias pozicijas paieškos sistemoje.

Per didelė koncentracija į SEO.

Vis dažniau sutinkamas reiškinys, kuomet internetinė svetainė yra sukurta „Google“ paieškai, bet ne lankytojams. Over Optimized – SEO Geek’ų įprotis optimizuoti viskas kas įmanoma. Sutvarkyta internetinės svetainės struktūra, optimizuoti tekstai nėra blogai. Klaida daroma, kuomet persistengiama su SEO optimizacija. Jau ne kartą minėtas raktažodžių „Bold’inimas“, pabraukimas ar išryškinimas mažina norą skaityti. SEO specialistai taip įsijaučia į SEO, kad pamiršta svetainės lankytojus. Skaičiuojamos kiekvienos išeinančios nuorodos, bet svetainės tekstai paliekami be kokybiškos informacijos. Renkamos atgalinės nuorodos, bet svetainės tekstuose trūksta aukštos kokybės fotografijų. Ir kuomet svetainės tekstai, turinys sutvarkytas, pamirštama svetainę pritaikyti išmaniems įrenginiams. Profesionalios SEO paslaugos skiriasi nuo SEO Geek’ų darbo, nes išlaiko balansą, tarp SEO standartų vykdymo „Google“ paieškos sistemai ir svetainės lankytojų pasitenkinimo.

Profesionalios SEO paslaugos 18

Nekokybiški backlink’ai ir jų mažas kiekis.

Dar viena klaida, kuomet atgalinių nuorodų rinkimas priskiriamas būsimai “NASA” misijai į Marsą. Kiekvienas atgalinė nuoroda vertinama per didžiulį ir sunkų „Google“ patarimų prispaustą SEO specialisto filtrą. Nekokybiški backlink’ai – daugumos svetainių problema. Egzistuoja ir tokie puslapiai, kurie turi 99% sėkmingo projekto faktorių, tačiau tas 1% daro didelę įtaką. Per mažas atgalinių nuorodų kiekis iš skirtingų domenų. Klaidą, kuria daro SEO specialistai atlikdami SEO optimizaciją.

Blogas raktinių žodžių parinkimas.

SEO strategija lemia ar sėkmingas bus jūsų internetinis projektas. Vienas pagrindinių etapų kuriant SEO strategiją – raktinių žodžių parinkimas. Prieš nustatant į kokius raktinius žodžius orientuotis, būtina atlikti išsamią raktažodžių analizę ir sužinoti kiek ir kokių raktinių žodžių yra pasirinktoje srityje. Giminingi raktiniai žodžiai generuojantys mažą lankytojų srautą yra nepelnytai nuvertinami. Siekiant gauti maksimalią naudą iš paieškos sistemos reikia išnaudoti visus galimus raktinių žodžių variantus susijusius su jūsų produktu ar paslauga. 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0