SEO paslaugos kaina priklauso nuo: raktinių žodžių konkurencijos, internetinės svetainės ir kliento tikslų. Kuo didesnė raktinių žodžių konkurenciją, tuo daugiau SEO specialistai turės dirbti.

Kas svarbiausia prieš perkant SEO paslaugas? Nuspręsti kokius tikslus norite pasiekti „Google“ paieškos sistemoje. Kokios naudos tikitės?

Prieš pradėdami ieškoti SEO specialistų pirmiausia atlikite namų darbus. Pagalvokite apie įmonės, internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės ilgalaikę skaitmeninę strategiją. Profesionalios SEO paslaugos iškels jūsų projektą į pirmas pozicijas, tačiau kaip jau ne kartą minėjome ir daugelis SEO specialistų tai akcentuoja: SEO paslaugos – tai ilgalaikis procesas. Tai ne tos paslaugos, kurių naudą pajusite per kelis mėnesius. Siekiant iškelti internetinę svetainę pagal didelės konkurencijos raktažodžius, SEO paslaugos gali trukti kelis metus. SEO paslaugų trukmė priklauso nuo pačios internetinės svetainės, naujas ar senas projektas ir jau n-kartų minėtos raktažodžių konkurencijos.

Profesionalios SEO paslaugos kainuoja nuo kelių šimtų iki keletos tūkst. Eur/mėn. Norėdami sužinoti tikslią kainą – susisiekite.