Šiais laikais skelbimai dažniausiai talpinami internete, retas pasuka akis į skelbimų lentą, ten ieškodami reikalingo daikto arba paslaugos. Suprantama, kad parduoti internete yra kur kas paprasčiau, kadangi įkeltais skelbimais galima dalintis socialiniuose tinkluose, o kuo skelbimas yra originalesnis – tuo didesni šansai „jį parduoti“

Skelbimaialio.lt – vienas patraukliausių skelbimų portalų, kuris suteikia galimybę parduoti tiek naujas, tiek jau naudotas bet kokio pobūdžio prekes bei paslaugas. Tinkama platforma – pirmas žingsnis, o toliau pateikiame patarimus, kurie padės sukurti tikrai akį traukiantį skelbimą, kuris pranoks ta pačia produkcija prekiaujančius konkurentus

Išsamumas. Parduoti bus kur kas paprasčiau, jeigu labai detaliai aprašysite parduodamą produkciją. Ir jokio skirtumo, ar tai transporto priemonė, ar plaukų šepetys – detalus aprašymas atveria galimybes kur kas greičiau įtikinti klientą, kad Jūsų pasiūlymas geriausias. Jeigu pats nebeprisimenate tam tikrų charakteristikų – siūlome jų ieškoti pardavėjų internetiniuose puslapiuose. Žinant pavadinimą ir modelį – nebus sunku.

Fotografijos. Pateikti nuotraukas taip pat būtina. Svarbiausia pateikti realias nuotraukas, o ne paimti jas iš interneto. Nurodykite defektus, atskleiskite juos nuotraukose. Tai kelia pasitikėjimą Jūsų gaminiu.

Originalumas. Sėkmingai parduoti pavyks pasitelkus fantaziją ir atskleidus pagrindinius privalumus, kurie turėtų paskatinti klientą pirkti pas Jus. Pavyzdžiui, „Šie batai žygiavo garsiausių pasaulio podiumų namuose, tad jais avėdama jausitės tarsi karalienė žengianti ryžtingu žingsniu. Ir jokio skirtumo, kad podiumas tampa kasdien minama gatve – pasitikėjimas savimi yra garantuojamas“.

Naudokite raktinius žodžius. Tiek prekės pavadinime, tiek aprašyme naudokite tam tikrus raktinius žodžius, kurie gali padėti greičiau parduoti. Pavyzdžiui, parduodant batus, naudokite tokius raktinius žodžius, kaip „batai“, „pigūs batai“, „klasikiniai batai“, „batai moterims“. Gaminant raktus, panaudokite ratkinius žodžius “raktai“, „atsarginiai raktai“, „raktų gamyba“ ir taip toliau. Taip didėja tikimybė, kad asmuo, ieškantis prekių Google paieškos sistemoje – ras Jus.

Taisyklinga rašyba. Smulkmena, tačiau gramatiškai tvarkingas skelbimas padidina Jūsų tikimybę greičiau parduoti prekę.

Kontaktai. Kuo daugiau skirtingų susisiekimo su Jumis būdų nurodysite – tuo tikresnis galite būti, kad su Jumis bus susisiekta. Juk vieni dažniausiai skambina, tuo tarpu kiti dažniausiai rašo el. laiškus, kadangi ieškodami ko jiems reikia darbo valandomis – paprasčiausiai neturi galimybės paskambinti.

Komentarai. Labai svarbu efektyviai reaguoti į pateikiamus komentarus. Jeigu daugelis pamatę Jūsų skelbimą teigia, kad prekės kaina tikrai per didelė – mažinkite ją. Na, arba bent jau padėkokite už nuomonę ir paaiškinkite, kodėl parduoti pigiau negalite.

Skelbimo atnaujinimas. Būtinas reguliarus skelbimo atnaujinimas, kuris gali užtikrinti, kad pasieksite naujus naršytojus, kurie dar nematė Jūsų įkelto skelbimo.

Portale Skelbimaialio.lt galima talpinti labai skirtingus skelbimus, kuriuose parduodamos labai skirtingo tipo prekės. Tai itin supaprastina pardavimus tokiu atveju, kada reikia parduoti kelis visiškai skirtingus daiktus. Talpinant juos vienoje vietoje – sutaupysite labai daug laiko!