Populiariausias būdas SEO straipsniai. SEO specialistai parašo tekstus apie jūsų produktus, paslaugas ir patalpina tam tikrose svetainėse (SEO kataloguose). Tai veikia, bet visur būtina užtikrinti aukštą kokybę. Tiek SEO tekstai, tiek SEO straipsnių katalogai turi būti kokybiški. Liaudiškai kalbant “Google” protinga. Ji greitai pamato kas yra tikra, o kas apgaulė.

Sekantis daug vertingesnis būdas, tai užsakomieji straipsniai. SEO specialistai, kartu su profesionalias straipsnių kūrėjais parašo išsamius tekstus ir patalpina naujienų svetainėse, specializuotose puslapiuose ir t.t.

Reklaminiai skydeliai – aktyvios nuorodos. Dar vienas būdas gauti naudingų nuorodų į savo svetainę. Vėl gi geriausia tai patikėti specialistams. SEO paslaugomis užsiimantys asmenys, įmonės žino: kur, kiek ir už kiek reikia talpinti.

NEREKOMENDUOTINA. Reikia vengti nuorodų katalogų. Rasite tikrai puslapių/šiukšlynų, kuriuose gausų kažkokių nuorodų į puslapius. Kas jomis naudojasi? Tikriausiai tie kas prižiūri tokius puslapius ir kas talpina. “Google” taip pat neįvertins tokių nuorodų.

kas-yra-seo

Jeigu vis dėl to norite, kad kataloguose būtų aktyvios nuorodos rinkitės populiariausius įmonių katalogus. Už tam tikrą kaina juose galima išsipirkti aktyvia nuorodą, aprašymą apie įmonę ir t.t. Bet vėl gi naudos iš to mažai. Nebent tai būtų titulinis puslapis, o tai jau kainuos. Geriausia prieš pirkdami konsultuokitės su SEO specialistais. Parašykite laiškus keletui įmonių. Sužinosite ar verta pirkti, gal yra alternatyvų.

Prieš ką nors pirkdami atlikite tai kas nemokama. Kaip, tarkim, vienas populiariausių įmonių katalogų – http://rekvizitai.vz.lt/, leidžia visiškai nemokamai, patalpinti išsamią informaciją apie įmonę, su nuotraukomis ir t.t. Taip pat aktyvia nuoroda į svetainę. Pasinaudokite.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0