Pirmiausia SEO specialistai atlieka “mušio” lauko analizę. Analizuoja “priešo” pajėgas, “sąjungininkus”. Ištiria jų “karinės amunicijos sandėlius”, ko ir kiek ten yra. Sekantis žingsnis kliento internetinės svetainės analizė. Kokia jos dabartinė būklė? Kiek puslapių? Koks turinys? Kokia kokybė? Lankomumas ir iš kur jis? Dažnai pasitaiko, kad kliento turima interneto svetainė yra pasenusi morališkai, bei technologiškai, tad pirmiausia siūloma sukurti ją iš naujo. 

seo-paslaugos-3

SVARBU! Neužstrikite internetinės svetainės kūrimo procese. Tai ne piramidės statymas. Galima bus sugriauti. Nekurkite meno kūrinio, nebent jūs esate menininkai. Rekomenduotina sukurti suprantamai, aiškiai, paprastai, bet ne prastai. Dizainas reikalingas, bet ne perkrautas. Skirkite daugiau dėmesio produktui, paslaugoms. Kurkite internetinę svetainę klientams.

seo-paslaugos-2

Taigi, SEO paslaugos užtikrins aukštą internetinės svetainės poziciją “Google” paieškoje. Sukūrus svetainę SEO specialistai sutvarko puslapius, turinį. Priklausomai nuo raktinių žodžių, kuriuos norima iškelti. Parašo meta, title aprašymus t. y. tie užrašai, kuriuos matote paieškos sistemoje. Patartina naudoti tokius žodžius kaip: akcija, akcijos, kaina, kainos, pigiau, tik dabar, nuolaidos…. Viskas kas patrauktų dėmesį. SEO specialistai žino, kad meta ir title aprašymų tikslas – kad tarp 10 organinės paieškos ir 4 mokamų paieškos rezultatų jūsų svetainė atrodytų geriausiai. Naršantysis turi užsinorėti spustelėti.

Ateina laikas ir internetinė svetainė sutvarkyta, tuomet SEO paslaugos persikelia į išorę. Išorinis SEO – paprastai kalbant tai kitų internetinių svetainių nuorodų kūrimas į jūsų svetainę. Kuo daugiau, kuo kokybiškesnės tuo geriau. Nepamirškite, kad kokybė pirmoje vietoje.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0