Etsy

Internetinė svetainė

Ieškote išskirtinių drabužių, aksesuarų, juvelyrikos – Etsy.com vieta, kur parduodami unikalūs gaminiai. Vienetiniai profesionalių dizainerių ir pradedančiųjų darbai laukia jūsų. Gaminate kažką gražaus, registruokitės ir pradėkite pardavinėti. Šioje internetinėje svetainėje galite pirkti ir parduoti. Pasiekite didelę Etsy auditoriją.

Internetinės parduotuvės adresas: https://www.etsy.com/

Walmart

Internetinė svetainė

Internetinė svetainė

Vienas iš Amerikos prekybos tinklų, kurio internetinėje parduotuvėje rasite viską. Nuo elektronikos iki drabužių. Fizinių parduotuvių tinklas užtikrina: konkurencingas kainas, operatyvią logistiką ir jau minėtą didelį prekių asortimentą.

Internetinės parduotuvės adresas: http://www.walmart.com

Asos

Internetinė svetainė

Internetinė svetainė

Ddžiausia internetinė parduotuvė Didžiojoje Britanijoje, kuri specializuojasi drabužių ir aksesuarų prekyboje. Daugiau nei 850 aprangos brand’ų skirtų moterų ir vyrų auditorijai. Svetainėje, taip pat galima pirkti ir parduoti naudotus drabužius. 2015 metais Asos pajamos sudarė daugiau nei 1,1 milijardo svarų sterlingų.

Internetinės parduotuvės adresas: http://www.asos.com/

eBay

Internetinė svetainė

Internetinė svetainė

Viena populiariausia aukcionų ir pardavimo platformų visame pasaulyje. 1995 metais įkurta internetinė svetainė sulaukė milžiniško pasisekimo. Pirkite, parduokite ir uždirbkite online.

Internetinės parduotuvės adresas: http://www.ebay.com/

Amazon

Internetinė svetainė

Labiausiai lankoma internetinė parduotuvė planetoje. 1994 metais ji buvo įkurta ir pradėjo prekiauti knygomis.  Greitai, Amazon išplėtė prekių asortimentą ir rinkai pasiūlė drabužius, elektroniką, įrankius ir t.t. Šią internetinę parduotuvę vartotojai mėgsta dėl: didelio prekių asortimento, greito pristatymo ir konkurencingų kainų.

Internetinės parduotuvės adresas: http://www.amazon.com/

Parengta pagal: http://topteny.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0