Blog’o rašymas internetinėje svetainėje ar jo už jos ribų teigiamai įtakoja internetinės svetainės reitingą paieškos sistemose. Jeigu blog’as rašomas internetinėje svetainėje, tuomet didinamas svetainės lankytojų pasitenkinimas ir vidutinis svetainėje praleidžiamas laikas. Kuo įdomesni blog’o pranešimai, tuo didesnė nauda svetainei. Atliekant SEO optimizaciją tai vienas iš komponentų, kuris gali būti naudojamas didinant domeno autoritetą. Blog’ą taip pat galima rašyti tam skirtose internetinėse platformose: blogger, medium, wix, webbly ar wordpress. Internete egzistuoja daug įvairių tinklapių siūlančių nemokamai susikurti savo tinklaraštį. Blog’o rašymas tokiose puslapiuose gali būti naudojamas kaip atgalinių nuorodų šaltinis. Pagrindinis kriterijus – kokybiškas turinys. Jeigu siekiama blog’ą naudoti kaip backlink’ų šaltinį, būtina pasirūpinti, kad į jūsų svetainę nukreipta nuoroda būtų apsupta kokybiško turinio.

Profesionalios SEO paslaugos 19

Kokias dažniausios blog’o rašymo klaidos?

  • Skubama parašyti straipsnius ir kenčia jų kokybė.
  • Nereguliariai rašomas blog’as.
  • Blog’o pranešimai neoptimizuojami „Google“ paieškai. Kiekvienas naujas blog’o pranešimui reikia atlikti SEO optimizaciją. Automatiškai ilgalaikėje perspektyvoje didinsite svetainės lankomumą.
  • Nesukuriama vidinių link’ų sistema tarp blog’o pranešimų.
  • Neišnaudojami socialiniai tinklai. Jeigu rašote blog’ą tuomet pasinaudokite įrankiais, kurie leidžia automatizuoti blog’o pranešimų sklaidą socialiniuose tinkluose. Taupysite laiką ir vienu metu jūsų naujas straipsnis bus paskelbtas visuose socialiniuose tinkluose.
  • Blog’o pranešimai neturi tikslo. Viename iš straipsnių, jau minėjome, kad jeigu rašote, kad rašyti – nustokite. Kiekvienas pranešimas turi turėti tikslą. Kokie gali būti tikslai: informuoti klientus apie naujus produktus ar paslaugas, paaiškinti klientams kaip spręsti tam tikras problemas, iškelti internetinį puslapį, pagal pasirinktą raktažodį, padidinti lankytojų praleidžiamą laiką svetainėje.

Sugalvokite tikslą. Prašykite kokybišką straipsnį ir įvertinkite ar įvykdėte nustatytą užduotį. Keletas internetinių platformų skirtų blog’o rašymui: blogas.lt, Blogger, Medium, LiveJournal, WordPress, Wix, Webbly, Hubpages, Edublogs, Webs, Pen.io, Buzzfeed, Evernote, Thedigitel, Instructables, Storify, Groundreport, Articlesbase, Change.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0