SEO paslaugos. Kas tai? Kokia nauda?

SEO paslaugos skirtos tam, kad internetinė svetainė ar el.parduotuvė būtų kuo lengviau randama paieškos sistemose. Nauji potencialūs klientai kiekvieną dieną ieško jūsų prekių ar paslaugų ir jeigu jūsų neranda, tada prarandate pinigus, kuriuos galėjote uždirbti.

SEO auditas – paslauga skirta išsiaiškinti dabartinę Jūsų IT projekto būklę. Ištirti jūsų prekes, paslaugas, išrinkti naudingiausius raktinius žodžius, išanalizuoti visą rinką, konkurentus ir visą tai pateikti jums, kad matytumėte aiškų vaizdą ir galėtumėte nuspręsti, ką toliau daryti.

SEO optimizacija – tai paslauga, kurios metu atliekami konkretūs veiksmai susiję su internetinės svetainės tvarkymu, bei  atitinkamais veiksmais už svetainės ribų – t.y. internete. SEO optimizacija skirstoma į vidinę SEO optimizaciją ir išorinę SEO optimizaciją.

Vidinė SEO optimizacija – seo specialistai atlieka darbus jūsų svetainėje. Tvarko programavimo klaidas, redaguoja turinį, koreguoja kiekvieno puslapio meta aprašymus, antraštes ir t.t.

Išorinė SEO optimizacija – tai procesas, kurio metu seo specialistas atlieka darbus internete. Atliekamų darbų spektras platus, priklausomai nuo užsibrėžtų tikslų.

SEO paslaugos

Kiekvienam klientui įdiegiame “Google Analytics” ir “Google webmaster tools” įrankius, kad galėtumėte matyti išsamią informaciją apie savo web projektą.

Klientus supažindiname su šiais google įrankiais, apmokome, kad puikiai suprastumėte, kaip galima stebėti, analizuoti ir kontroliuoti internete vystomus projektus.

SEO paslaugų pavyzdžiai

marlanga.lt
Koncentracija į plastikinius langus.

  • SEO paslaugų nauda – kiekvieną dieną gaunamos naujų klientų užklausos, skambučiai.
  • Daugiau nei 70% svetainės lankytojų iš organinės “Google.lt” paieškos.

Svetainė iškelta google.lt paieškoje:

RAKTINIS ŽODIS

Paieškos per mėn.

TOP POZICIJA

Plastikiniai langai Kaune iki 1 tūkst. 1
Langai Kaune iki 1 tūkst. 1
Vidaus durys Kaune iki 1 tūkst. 6

santechnikaskaune.lt

Svetainė iškelta google.lt paieškoje:

RAKTINIS ŽODIS

Paieškos per mėn.

TOP POZICIJA

Santechnikas Kaune iki 10 tūkst. 4
Santechnikos paslaugos Kaune iki 10 tūkst. 4
Santechnikas į namus Kaune iki 1 tūkst. 3

srauta.lt

Smėliavimo, šratavimo, antikorozinio dažymo paslaugas teikiančios įmonės UAB Srauta internetinės svetainės optimizavimas pagal tikslinius raktažodžius. 

Svetainė iškelta google.lt paieškoje:

RAKTINIS ŽODIS

Paieškos per mėn.

TOP POZICIJA

Smėliavimas Kaune iki 1 tūkst. 4