SEO paslaugos naudoja visas egzistuojančias SEO strategijas ir žinoma, kuria naujas. Daugelis galvoja, kad „White Hat SEO“ strategija yra vienintelis teisingas pasirinkimas. Klausimas: kodėl ši strategija taip retai naudojama? Peržvelkime Europos šalių interneto erdvę ir pamatysime, kad kokybiško turinio kūrimas yra retas reiškinys. Juk šios strategijos kertinis akmuo – turinys. Visi dirba išorėje. O tai, jau ne „White Hat SEO“…

Kodėl pradedame nuo skambiausios terminologijos? Per dažnas, tokių terminų naudojimas, nesuprantant jų reikšmės, klaidina tiek naujus klientus, tiek pačius SEO specialistus. Profesionalios SEO paslaugos tuo ir skiriasi, kad klientams pateikiama išsami informacija: kas daroma, kaip daroma ir vartojama tikslinga terminologija.

Prasidėjo nauji metai ir visuose SEO naujienų portaluose pasipylė straipsnių lavina apie geriausias SEO strategijas. Pasaulinės SEO kompanijos nustato gaires, pagal kurias žaisime artimiausius dešimt metų. Kokie pokyčiai laukia SEO rinkos? „Google“ auga ir darosi protingesnė. Jau n-kartų vartotas teiginys – „Turinys yra Karalius“ įgaus vis didesnę reikšmę. „Google“ korporacija tobulina paieškos robotų darbą ir tokios SEO strategijos, kuriose naudojami „fake“ link’ai ateityje turės vis mažesnę įtaką. SEO straipsnių rašymas ir jų talpinimas SEO „kataloguose“ artimiausioje perspektyvoje duos vis mažesnę naudą, tad kaip jau supratote, reikės pradėti kurti turinį.

Kokybiško turinio kūrimas viena geriausių SEO strategijų. Kas yra tas kokybiškas turinys? Apie jį tiek daug kalbama, kad sunku suprasti kas yra kokybiška, o kas tik šiaip sau. Jau daug puslapių turi savo blog’us ir kai kuriuose net reguliariai talpinama nauja informacija. Ar ten kokybiškas turinys? Geriausias instrumentas parodantis ar Jūsų kuriamas turinys yra „Cool“ – Google Analytics. Koks vidutinis laikas, kurį lankytojai praleidžia svetainėje? Šioje vietoje ir išsiskiria profesionalios SEO paslaugos, nuo bendrų SEO paslaugų. Internetinės svetainės tekstai ir blog’as privalo didinti svetainėje praleidžiamą laiką. Itin kokybiškas turinys gerina domeno autoritetą (DA), o tai ateityje turės vis didesnę reikšmę.

Naudokite SEO profesionalų strategiją – kurkite kokybišką turinį, optimizuokite jį paieškai ir pritraukite tikslinių lankytojų srautus.