“Žmogaus tingumas” privedė prie to, kad atsirado SEO straipsniai. Niekas nebenori rašyti įprastų straipsnių ir taip generuoti sau atgalines nuorodas. Juk geriausia, kuomet statybos kompanija parašo išsamų straipsnį apie namų statybą ir straipsnis talpinamas manonamai.lt ar statybajums.lt. Šiose svetainėse lankosi realūs vartotojai besidomintys statybomis. Ir atgalinė nuoroda ir potencialus klientas.

Tikriausiai, straipsnių publikavimo kainos lemia, tai, kad SEO straipsniai taip plačiai naudojami. Mažas reklamos biudžetas – naudokite SEO straipsnius. Nepamirškite kokybės.

Kreipkitės į SEO straipsnių rašytojus. Žiūrėkite, kad jie būtų profesionalai. SEO straipsnių rašytojų galite rasti tiek google.lt, tiek IT forume uzdarbis.lt, Užsisakius SEO straipsnius svarbu, kur juos talpinsite. Vėl gi tie patys SEO straipsnių rašytojai gali atlikti šį darbą, tik viską reikia prižiūrėti. Kaip jau minėjome anksčiau, svarbiausia kokybė. Tekstų rašytojai pasiūlys SEO straipsnių katalogus. Peržiūrėkite juos. Patikrinkite: PA, DA, MOZ, IP adresą, lankomumą. Bendrą SEO straipsnių katalogo vaizdą. Jeigu tai pats paprasčiausias wordpress blog’as sukurtas per 10min., vargu ar verta talpinti. Svetainė turi atrodyti natūraliai. Internete gausu SEO straipsnių šiukšlynų. Kitaip nepavadinsi. Aptikus tokį, bėkite kuo toliau…