Internetinės svetainės tekstai pirmiausia turi būti naudingi lankytojams. Ką reiškia naudingi? Toli gražu, tai ne tik išsamus produkto ar paslaugos aprašymas. Ne visuomet lankytojus tai domina. Vienas geriausių būdų suprasti ko nori klientai – pasikalbėti su pardavimo vadybininkais. Šie žmonės turės ką papasakoti. Išsiaiškinkite kokie dažniausi klausimai, kokios problemos kamuoja klientus. Pasinaudokite forumais ir paieškokite informacijos apie savo prekes. Sužinokite ko ieško, kas patinka, ką vertina pirkėjai. Jeigu svetainėje ilgą laiką rašomas blog’as, reikia peržiūrėti „Google Analytics“ duomenis ir išsiaiškinti kuriuose blog’o post’uose praleidžiama daugiausiai laiko. Tai dar vienas iš būdų, sužinoti ko reikia tinklapio lankytojams.

Profesionalios SEO paslaugos

Supratus apie ką reikia rašyti, metas keliauti į „Google Keyword planner“. Būsimas ar perdaromas tekstas turi būti optimizuotas pasirinktam raktiniam žodžiui. „Google“ įrankyje surinksime visus giminingus raktinius žodžius, kuriuos panaudosime tekste. Ką reiškia giminingi raktažodžiai? PVZ. Puslapio tekstas orientuojamas į raktinį žodį „Virtuvės baldai“. Šiuo atveju giminingi raktažodžiai: „Virtuvės baldai kaina“, „Geri virtuvės baldai“ ir t.t. Raktinių žodžių kombinacijos, kuriuose naudojamas pagrindinis raktažodis.

Raktinių žodžių paieškai pasinaudokite: „Google Keyword planner“, „Ubersuggest“, „Kwfinder“, „Wordstream“, „Serps keyword tool“ ar „Semrush“. Naudojant keletą įrankių, gausite didesnį raktinių žodžių kiekį. Juk „Google“ paieškoje kiekvieną dieną įvedamos naujos raktinių žodžių kombinacijos. Dar viena būdas – paieškos laukelyje įvesti raktažodį ir sistema pateiks dažniausiai ieškomas kombinacijas. Prieš tai darant išvalykite naršyklės naršymo istoriją ir atjunkite „Google“ account’ą.

Rašant tekstą internetinės svetainės puslapiui pateikite tai, ko reikia lankytojams ir optimizuokite tekstą naudojant raktažodžių kombinacijas. Jeigu parašysite kokybišką tekstą, ilgainiui puslapis bus randamas pagal pagrindinį raktažodį ir pagal giminingus. Elementariai, padidinsite auditoriją.