Kiek laiko užtrunka internetinės svetainės iškėlimas į TOP pozicijas?

Iš patirties galime atsakyti, kad nuo 4, 6, 8 mėn., o jeigu ypač didelė konkurencija gali užtrukti ir ilgiau.

Jeigu SEO “specialistai” žada iškelti internetinę svetainę per 1-2 mėn. būtinai paprašykite, kad pateiktų atliktų darbų pvz. Susisiekite su jų klientais, kad įsitikintumėte ar realiai buvo atlikti darbai. 

Dažnai, tai būna itin mažos konkurencijos raktažodžiai. Norint iškelti tokius raktažodžius į pirmą “Google” paieškos lapą tereikia sukurti atskirą puslapį ir minimaliai užpildyti turiniu.

Patikrinkite raktinių žodžių konkurenciją galite – https://adwords.google.com/KeywordPlanner

Ar garantuojate, kad daugiau uždirbsime atlikus SEO optimizaciją?

Atlikus SEO optimizacijos paslaugas jūsų interneto svetainė bus randama pirmame paieškos lape ir pagal norimą raktinių žodžių kiekį. Garantuojame, kad internetinė svetainė bus matoma paieškos sistemose.

Garantuoti, kad daugiau uždirbsite negalime, nes tai priklauso nuo Jūsų sugebėjimų aptarnauti klientus.

Kiek raktinių žodžių galima iškelti į pirmą “Google” paieškos lapą?

SEO specialistai vadovaujasi principu, kad realiai padėti jūsų verslui, tad ne kiekis, o kokybė. Norint išsiaiškinti kokie raktiniai žodžiai naudingiausi jūsų verslui, siūlome atlikti SEO auditą ir pateikti analizę.

Matydami realius skaičius, raktinių žodžių variantus galėsite priimti tinkamą sprendimą dėl raktinių žodžių pasirinkimo.

Ar SEO paslaugos atliekamos Skandinavijoje?

Daugeliui ne paslaptis, kad Lietuvos verslo atstovai sėkmingai  vysto verslus Skandinavijoje. Pagrindinė kryptis – statybos verslas. Atliekame SEO optimizacijos paslaugas Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje.

Statote karkasinius namus, rąstinius namus, skydinius namus  – pasirūpinkite, kad Jūsų interneto svetainė būtų matoma google.no, google.se paieškos sistemose.

Nuo ko priklauso SEO paslaugos kaina?

SEO paslaugos kaina priklauso nuo: raktinių žodžių konkurencijos, internetinės svetainės puslapių skaičiaus ir kliento tikslų, kuriuos jis nori pasiekti “Google” paieškoje. 

Ar SEO straipsniai nekenkia SEO optimizacijai?

Kokybiškai rašomi SEO straipsniai didina jūsų įmonės žinomumą ir nekenkia internetinės svetainės pozicijoms paieškoje. 

Prieš atliekant SEO paslaugas rekomenduojame atlikti išsamią internetinės svetainės analizę. Interneto svetainė turi būti pasiekiame per visas naršykles, visus įrenginius. Privalomas išsamus prekių, paslaugų turinys. Svetainės užkrovimo laikas labai įtakoja lankytojų pasitenkinimą ir teigiamą požiūrį į kompaniją. Jeigu neturite internetinės svetainės ar dabartinė nėra tinkamai sukurta – pasinaudokite Bilger paslaugomis. Svetainių kūrimas – 1 iš paslaugų, kuriuose specializuojamės.